Park Narodowy Bory Tucholskie

Wersja polska English version Deutsch
Biuletyn Informacji Publicznej
Fundusze Europejskie

O bobrach

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza na wykład z cyklu Czwartkowe spotkania z przyrodą. Spotykamy się w czwartek 21 marca br. o godz. 18.00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie (Chociński Młyn 5). Wykład pt. Bóbr – gatunek zwornikowypoprowadzi Pan dr hab. Adrian Zwolicki Prof. UG

Wykład będzie dotyczył wpływu bobrów na ekosystemy dolin rzecznych.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 20 marca br. na adres e-mail: b.grabowska@pnbt.com.pl lub tel. 52 3355127. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Dla uczestników wykładu przyjeżdzających z Chojnic Park Narodowy „Bory Tucholskie” zapewnia bezpłatny transport. Odjazd z przystanku przy sklepie Kaufland od strony ul. Obrońców Chojnic o godz. 17.15. Planowany powrót ok. godz. 20.30. Ilość miejsc w autokarze ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informujemy, iż podczas wykładu będzie prowadzona fotorelacja w celu informowania o wydarzeniu na stronie internetowej Parku oraz Facebooku. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzanie danych osobowych.

/BG/

 

Pliki do pobrania: